Ogłoszenia duszpasterskie, XXXII Niedziela Zwykła, 12.11.2023 r.

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypadają: w poniedziałek – wspomnienie Pierwszych Polskich Męczenników, w piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.
  2. Dzisiaj po Mszach św. o 9:00, 11:00 i 13:00 zapraszamy do kawiarenki.
  3. W poniedziałek o 17:45 różaniec za zmarłych członków Żywego Różańca, a po nim Msza św. w tej intencji.
  4. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) składka inwestycyjna na potrzeby parafii.
  5. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ za tydzień o godz. 16:00.
  6. Od przyszłego tygodnia do koszy w przedsionku kościoła będzie można składać dary dla ubogich, czyli trwałą żywność, która zostanie przekazana w formie paczek osobom potrzebującym z naszej parafii.
  7. Świece Caritas na stół wigilijny są już do nabycia w zakrystii.
  8. W przyszłą środę (22.11) przypada wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Z tej okazji zapraszamy do naszej świątyni na koncert, który odbędzie się o godz. 19:30. Wystąpią: Rafał Ślusarczyk – trąbka, Adam Banek – kontrabas, Maciej Banek – organy.
  9. Wypominki roczne można jeszcze składać w zakrystii oraz kancelarii. Nowe wypominki będą czytane począwszy od I niedzieli Adwentu.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  11. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Genowefa Ogryzek,
    +Andrzej Konewka,
    +Stanisław Baran,
    +Eugeniusz Wilkosz,
    +Jerzy Konofalski
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…