Ogłoszenia Duszpasterskie XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o 9.00 spotkanie modlitewne Róż Różańcowych.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone przy wypominkach. Każdego dnia w listopadzie przed Mszą św. wieczorną o godz. 18.15 podejmujemy modlitwę za zmarłych powierzonych nam w wypominkach jednorazowych. Nowe wypominki roczne będą przed Mszami niedzielnymi od pierwszej niedzieli grudnia. Na wypominki można jeszcze składać w zakrystii lub kancelarii.
  3. W liturgii Kościoła przypada:
    • poniedziałek: św. Marcina. To także Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. z kazaniem o godz. 6.30, 8.00 i 18.30. Nie ma Mszy o godz. 7.00. Szczególnie zapraszamy na uroczystą Msze św. w intencji Ojczyzny o 18.30. W tym dniu kancelaria nieczynna.
    • wtorek: św. Jozafata,
    • środa: świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  4. W następną niedzielę składka inwestycyjna, a także modlitewne spotkanie Straży Honorowej o godz. 16.00.
  5. Dzieci Pierwszokomunijne i ich Rodziców zapraszamy w następną niedzielę na Mszę św. o godz. 14.30.
  6. Organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej w dniach od 7 do 14 marca. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  7. Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca na pielgrzymkę do Kielc 16 listopada. W programie Msza św. w sanktuarium NMP Łaskawej, zwiedzanie katedry o niezwykłym wystroju, muzeum diecezjalnego z bogatą kolekcją sztuki sakralnej oraz Pałacu Biskupów Krakowskich z ciekawą galerią malarstwa. Pielgrzymów prosimy o dokonywanie wpłat w zakrystii. Wyjazd w sobotę spod Domu Chleba o godz. 7.00. W zakrystii możemy się zapisać na zdjęcia z Zamościa.
  8. W tym tygodniu odeszli do Pana:
    + Stefania Kantor, l. 86
    +Krzysztof Babiak, l. 57
    +Ryszard Jagła, l. 68
    +Marian Guziana, l. 77
    +Maria Wróbel, l. 71
    +Joanna Wysopal, l. 45
    +Anna Kazibucka, l. 30
    Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.