Ogłoszenia Duszpasterskie: Zesłanie Ducha Świętego 20.05.2018r.

 1. Dziś sakramentu bierzmowania o godz. 18.00 udzieli ks. kard. Stanisław Dziwisz. Prosimy o modlitwę za młodych ludzi, którzy przyjmą ten sakrament.
 2. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i przesyłane na konto parafialne.
 3. Spotkanie modlitewne Straży Honorowej o godz. 16.00.
 4. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę o 17.15
 5. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek drugi dzień Zielonych Świątek -NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 6.30, 8.00 oraz 18.30. Nie będzie Mszy o godz. 7.00. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W piętek św. Grzegorza VII papieża. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Grzegorz Lenart, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia, dziękując za posługę w naszej parafii, a szczególnie za prowadzenie chóru Pueri Cantores. W sobotę św. Filipa Nereusza
 6. Za tydzień niedziela Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
 7. Przed kościołem można złożyć ofiarę na kwiaty przeznaczone do ołtarzy na Boże Ciało.
 8. Wyjazd na pielgrzymkę do Borku Starego, Jodłówki, Tuligłów oraz Krasiczyna w sobotę o godz. 7.00 spod Domu Chleba. Pielgrzymów prosimy o wpłaty w zakrystii.
 9. Jednodniowa pielgrzymka do sanktuarium bł. Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie. Połączona ze zwiedzaniem drewnianego kościoła w Mnichowie -perły rokoko na skalę europejską. A także zwiedzanie Pińczowa z muzeum, synagogą, sanktuarium Matki Boskiej Mirowskiej i piękną kaplicą św. Anny. Planujemy także spacer po urokliwym ogrodzie w Młodzawach i wizytę w sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej. Termin: 23 czerwca (sobota). Koszt 80zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 40zł.  
 10. Planujemy wakacyjną pielgrzymkę do Gietrzwałdu w dniach od 5 do 8 lipca. Bliższe informacje na plakacie w gablocie.
 11. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  + Zofia Konstanty
  + Józef Pacut
  + Genowefa Gładysz, l. 84
  + Tadeusz Radziszewski
  Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie