Ogłoszenia duszpasterskie na XII Tydzień Zwykły – 21 czerwiec

Modlitewne spotkanie Straży Honorowej N.S.P.J. o godz. 16.00

Dzisiejsza składka inwestycyjna przeznaczona na cele naszej parafii. Za wszelkie złożone ofiary w kopertach i na tacę składamy serdeczne Bóg zapłać.

W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w godzinach popołudniowych.

Schola gregoriańska naszej parafii i Chór Chłopięcy Pueri cantores Santci Joseph w na Mszy o godz. 11.00 będą animować śpiew. Po każdej Mszy św. przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na muzyczne warsztaty dla chłopców. Każdy, kto złoży ofiarę, otrzyma drobny upominek. Będzie można również nabyć materiały związane z naszym chłopięcym chórem i Polską Federacją Pueri Cantores.

W prezbiterium wyeksponowana jest jeszcze jedna ikona Matki Boskiej Częstochowskiej. Została napisane z myślą o naszych uzdolnionych chłopcach jako forma wyjątkowej cegiełki. Zainteresowanych kupnem prosimy o zgłaszanie do ks. Piotra.

W najbliższy piątek dzieci ze Szkół Podstawowych naszej parafii zakończą rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Msze św. dla klas IV – VI o godz. 8.00 dla klas 0 – III o godz. 10.00.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przed kościołem dla wspólnoty osób z upośledzeniem umysłowym Kamyczki, która działa przy naszej parafii. Ofiara przeznaczona będzie na dofinansowanie ich wakacyjnego wyjazdu.

Także w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 zakończenie roku formacyjnego Domowego Kościoła. Zapraszamy wszystkie rodziny naszej parafii na tą Mszę św.

Zapraszamy na XXXV Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia. Szczegółowe informacje zostały umieszczone na plakacie w gablocie.

W minionym tygodniu odeszli do Pana:

+ Tadeusz Grzesik – 74 lata;

+ Stanisław Grudzień – 69 lat;

+ Leszek Zawada – 75 lat;

+ Renata Gerda – 71 lat;

+ Jerzy Bularz – 60 lat.

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.