Światowe Dni Młodzieży

W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży pragniemy zaprosić parafian w wieku od 18 do 40 lat do wspólnej organizacji tego wydarzenia. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 27 lutego o godz. 16.00 w salce przy parafii. Jeszcze raz gorąco zachęcamy każdego parafianina do zaangażowania się w to wydarzenie. Ci, którzy pragną jeszcze przyjąć pielgrzymów do swoich domów na ten czas prosimy, aby deklaracje przyjęcia złożyli w zakrystii lub kancelarii parafialnej do niedzieli 28 lutego. W ramach duchowego przygotowania do tego wydarzenia, pragniemy zaprosić na modlitewne spotkanie do Łagiewnik, które rozpocznie się w sobotę 20 lutego o godz. 16.30 a o godz. 18.00 Msze św. poprowadzi i konferencję wygłosi o. Adam Szustak dominikanin.