Uroczystość Bożego Ciała

We czwartek (15.06) Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy św. o 11 wyruszymy w uroczystej procesji Eucharystycznej w kierunku os. Wysokiego i os. Na Lotnisku. Prosimy o przygotowanie ołtarzy: 1-Róże Różańcowe, 2-Straż Honorowa, 3-Oaza Rodzin, 4 -Oaza Młodzieżowa. Na trasie procesji prosimy o ustrojenie okien. Zwracamy się też z prośbą o przestawienie samochodów z ul. Urszulki, aby nie przeszkadzały w przejściu procesji. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwoneczków oraz dzieci Pierwszokomunijne w strojach a także całą asystę. Nie będzie Mszy o godz. 13.00.  Pod koniec procesji zaśpiewamy czerwcówkę, tak więc wyjątkowo nie będzie nabożeństwa o 17.15. Od piątku zapraszamy na procesję w Oktawie Bożego Ciała o godz. 18, a w niedzielę o 17.15.