Ogłoszenia Duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziś procesja Różańcowa o godz. 17.00. Będziemy się modlili szczególnie w intencji misji, naszej Ojczyzny oraz o ustanie pandemii koronawirusa. Podczas procesji nastąpi także zmianka tajemnic różańcowych dla wszystkich Róż. Z tego powodu w drugą niedzielę października zmianki nie będzie.
  2. Dzisiaj po wieczornej Mszy zapraszamy do salki nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej na spotkanie organizacyjno – formacyjne.
  3. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. Faustyny Kowalskiej, w środę NMP Różańcowej, w piątek bł. Wincentego Kadłubka.
  4. Trwają Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie odprawiane o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 17.00. Za udział w nich możemy uzyskać odpust zupełny.
  5. I wtorek miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną z nabożeństwem do św. Joanny Beretty – Molli, szczególnie małżeństwa, narzeczonych, wszystkich, którym leży na sercu dobro małżeństw i rodzin. Przypominamy o możliwości składania próśb przedstawianych Panu Bogu za wstawiennictwem Świętej.
  6. Zebranie rodziców dzieci z klas IV przygotowujących się do I Komunii Św. w czwartek o godz. 19.15 w kościele.
  7. W następną niedzielę XX Dzień Papieski. Będziemy wspierali Fundację “Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która z ofiar złożonych przez nas przy wyjściu z kościoła, ufunduje stypendia dla ubogiej młodzieży.
  8. Zbliża się szczególny czas modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Już dziś można wziąć do domu kartki, na których zapiszemy zmarłych, których chcemy wspominać podczas wypominków całorocznych i jednorazowych. Wypominki możemy składać w kancelarii lub zakrystii. A w następną niedzielę u sióstr w salkach po każdej Mszy św.
  9. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru naszej parafialnej gazety W Rodzinie Józefa.
  10. U młodzieży oazowej można nabyć kalendarz na rok 2021 ze św. Joanną Molla w cenie 10 zł i z prymasem Tysiąclecia oraz św. Janem Pawłem II w cenie 15 zł.
  11. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Maria Skonieczna
    + Barbara Kowalczyk
    + Teresa Śliska
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.