Ogłoszenia Duszpasterskie: I Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2019 r.

1. Kończymy dziś rekolekcje wielkopostne. Jesteśmy wdzięczni ks. Krzysztofowi za ich prowadzenie.
  2. Spotkanie formacyjne Róż Różańcowych po Mszy o 9.00.
  3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.00. Za udział w nich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Podczas Gorzkich Żali rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Józefa. Od poniedziałku nowenna będzie podczas Mszy wieczornej.
  4. Za tydzień składka inwestycyjna.
  5. Dzieci Pierwszokomunijne wraz z rodzicami przychodzą na Mszę św. o 14.30.
  6. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej o 16.00.
  7. Nasz kościół został wyróżniony i wybrany na kościół stacyjny. Każdego dnia Wielkiego Postu, na wzór Rzymu, biskup sprawuje wieczorną Eucharystię w wyznaczonym przez siebie kościele. Taka Msza Stacyjna będzie w naszej świątyni w najbliższy wtorek o 18.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.
  8. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dorosłych o 7.30 i 17.45. Dla dzieci i ich rodziców o 16.30. Dla młodzieży o 20.00. Za udział w Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Można go dostąpić także w piątki Wielkiego Postu za pobożne odmówienie po Komunii św. modlitwy Oto ja, o dobry i najsłodszy Jezu przed wizerunkiem Jezusa Ukrzyżowanego.
  9. Triduum przed uroczystością odpustową rozpoczniemy w następną sobotę o godz. 18.30.
  10. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Stanisław Łopata
    + Anna Dyduła
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.