Ogłoszenia Duszpasterskie: II Niedziela okresu Bożego Narodzenia

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po zakończeniu mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  2. Pragniemy podziękować drogim Parafianom za liczne uczestnictwo we mszach świętych “kolędowych” oraz za złożone ofiary przy tej okazji. Cieszymy się, że symbolicznym opłatkiem mogliśmy się tradycyjnie przełamać i zasiąść wraz z Wami do wigilijnej wieczerzy. Jeśli by ktoś pragnął otrzymać indywidualne błogosławieństwo na cały rok, proszony jest o podejście do kapłana.
  3. We wtorek na godz. 18.30 zapraszamy wszystkie małżeństwa z naszej Parafii na comiesięczną modlitwę ze św. Joanną Berettą – Mollą. Za jej wstawiennictwem będziemy prosić Boga o bł. dla rodzin i małżeństw spodziewających się potomstwa.
  4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Święte w porządku niedzielnym. Z racji uroczystości kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.
  5. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godziny 16.30 z nabożeństwem eucharystycznym o godz. 18.00. Na 19.30 zapraszamy młodzież bierzmowaną do Wieczernika.
  6. Oaza zaprasza na jasełka pod tytułem „Muzyka Bożego Narodzenia”, które będzie można obejrzeć dzisiaj i 6 stycznia, po Mszach świętych o 11.00 i o 18.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc do wejścia na spektakl obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w zakrystii. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy!
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Ryszard ODOLIŃSKI
    + Marianna KAWALEC