Ogłoszenia Duszpasterskie: II Niedziela Wielkanocna

1. Zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00.
  2. Nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  3. W liturgii Kościoła przypada w poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 6.30, 8.00 i 18.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Na Mszach Świętych o godz. 8.00 i 18.30 będzie można włączyć się w duchową adopcję dziecka poczętego. Polega ona na codziennym odmawianiu dziesiątki Różańca i specjalnej modlitwy w intencji dziecka poczętego zagrożonego aborcją. Foldery dla chętnych znajdują się przy wejściu głównym.
  4. W poniedziałek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30.
  5. W następną niedzielę składka inwestycyjna.
  6. Spotkanie modlitewne Straży Honorowej o godz. 16.00.
  7. Spotkanie dla rodziców dzieci I Komunijnych 10 kwietnia o godz. 19.15 w dolnym kościele.
  8. Zapisy na zdjęcia z jubileuszu małżeństw, który był 31 grudnia będą w następną niedzielę po Mszach w zakrystii.
  9. W zakrystii można się zapisać na zdjęcia z pielgrzymki do Myślenic.
  10. Pielgrzymka do sanktuarium Pana Jezusa konającego w Pacanowie, połączona ze zwiedzaniem polskiego Carcassonne (czytaj Karkason), czyli Szydłowa, jedynego miasta w Polsce z zachowanymi średniowiecznymi murami oraz wizyta w pałacu w Kurozwękach połączona z safari, wśród jednych w Polsce bizonów – 28 kwietnia (sobota). Koszt 90zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o zaliczkę 20zł. Bliższych informacji udziela ks. Dariusz.
  11. W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Janina Kolbiarz, l. 91

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.