Ogłoszenia Duszpasterskie: III Niedziela Wielkanocna

1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców o godz. 14.30.
  3. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej o godz. 16.00.
  4. Zapraszamy uczniów klas III gimnazjum na Mszę św. o pomyślne zdanie egzaminów gimnazjalnych w środę 18 kwietnia o godz. 6.30.
  5. W naszej parafii powstał krąg Oazy Rodzin skupiający rodziny z niewielkim stażem małżeńskim. Rodziny zainteresowane dołączeniem do tej grupy proszone są o kontakt z ks. Jackiem.
  6. Uroczysta Msza św. w intencji hutników i mieszkańców Nowej Huty z okazji 30 rocznicy strajków kwietniowo-majowych na Kombinacie w 1988r. zostanie odprawiona 26 kwietnia o godz. 18.00 w kościele MB Częstochowskiej na Szklanych Domach.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. Zachęcamy do zakupu książki ks. Jana Szczepaniaka Ilustrowana Mała Encyklopedia Kościoła Katolickiego w Polsce. Cena promocyjna 45zł.
  9. Zapisy na zdjęcia z jubileuszu 25 i 50 -lecia małżeństw oraz z pielgrzymki do Myślenic w zakrystii. Zdjęcia będą do odbioru za tydzień.
  10. Dwudniowa pielgrzymka do sanktuariów Matki Bożej w: Borku Starym, Tuligłowach, Jodłówce, sanktuarium św. Józefa Sebastiana Pelczara w Korczynie oraz zwiedzanie pałacu w Krasiczynie, w którym urodził się kard. Adam Stefan Sapiecha -26 i 27 maja. Koszt 210zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 50zł. Bliższych informacji udziela ks. Dariusz.
  11. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie III LO w Krakowie na os. Wysokim 6 serdecznie zapraszają na dzień otwarty szkoły 21 kwietnia od godz. 9 do 13.
  12. W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Krystyna Miśkiewicz, l. 85
+ Piotr Gudek, l. 79
 Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.