Ogłoszenia Duszpasterskie: III Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską. Jeśli jeszcze ktoś chce przyjąć kapłana prosimy o zgłoszenie się w zakrystii. W intencji wszystkich parafian, którzy przyjęli nas po kolędzie odprawimy Msze św. 2 lutego o godz. 8.00 oraz 18.30. Prosimy o uczestnictwo w nich, gdyż będziemy modlić się w intencjach, które powierzyliście nam podczas kolędy.
  2. W ramach składki inwestycyjnej zebraliśmy 20.400zł. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. Tomasza z Akwinu, w czwartek św. Jana Bosko.
  4. W czwartek przed pierwszym piątkiem spowiedź od godz. 17.30. Godzina Święta o 18.00.
  5. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy rannych oraz po południu od godz. 16.00. Msza św. dla dzieci ze szkół podstawowych o godz. 17.00. Nabożeństwo o godz. 18.00. Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o 18.30. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania prosimy o uczestnictwo w Wieczerniku o godz. 19.30. W pierwszy piątek kancelaria nieczynna.
  6. Pierwsza sobota miesiąca to Święto Ofiarowania Pańskiego -Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 6.30, 8.00, i 18.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Msza Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8.00. Tego dnia obchodzimy XXIV Dzień Życia Konsekrowanego. Składka będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Odprawimy Msze św. w intencji parafian, których odwiedziliśmy po kolędzie, o godz. 8.00 i 18.30. Wspólne kolędowanie wszystkich grup parafialnych i wszystkich parafian, całej rodziny św. Józefa. Zapraszamy do kościoła o godz. 16.00.
  7. Chorych zgłoszonych w zakrystii odwiedzimy z posługą sakramentalną od godz. 9.30
  8. Zachęcamy do składania słodyczy i nowych zabawek, kolorowanek i innych rzeczy, które przeznaczamy dla dzieci uczestniczących w Mszy św. o godz. 13. Kosz dobroci znajduje się przy ołtarzu św. Joanny.
  9. Poradnia życia małżeńskiego czynna w poniedziałki w godz. od 18.00 do 20.00 w budynku kancelarii.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej m.in. w “Gościu Niedzielnym” film “Bóg nie umarł 2”.
  11. W tym tygodniu odszedł do wieczności:
    + Tadeusz Hil
    Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.