Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Chrztu Pańskiego 07.01.2024.

1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły, choć tradycyjnie kolędy będziemy jeszcze śpiewać aż do święta Ofiarowania Pańskiego czyli do 2 lutego.
  2. Zapraszamy na jasełka: “Śledztwo w sprawie Jezusa”, które wystawiane są dzisiaj i za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 i 18.00. Ofiary składane po spektaklu są wsparciem dla naszej młodzieży.
  3. Spotkanie kręgu biblijnego jutro o godz. 19.00
  4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Trwa wizyta duszpasterska według harmonogramu wywieszonego w gablocie.
  6. Opłatek Apostolatu Margaretka Archidiecezji Krakowskiej odbędzie się w sobotę 20 stycznia w naszym kościele. Mszy Świętej o godz. 15:00, przewodniczył będzie bp Robert Chrząszcz. Po Eucharystii spotkanie w auli. Prosimy chętnych do upieczenia ciasta o zapisanie się na listę w zakrystii.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Kazimiera Krzeciosz,
    +Ryszard Kalicki,
    +Paweł Duda
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…