Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś pod opieką ks. Krzysztofa i ks. Jacka wyleciała do Panamy na Światowe Dni Młodzieży Grupa Nowohucka. W jej szeregach jest 15 naszych młodych parafian. Otoczmy ich modlitwą.
  2. W liturgii Kościoła przypada: w czwartek św. Antoniego, opata, w sobotę św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  3. Trwają ferie zimowe. Z tego względu kancelaria czynna tylko w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16 do 18. W innych dniach pogrzeby proszę zgłaszać w zakrystii po Mszy wieczornej.
  4. Rodziny, które nie mogły w wyznaczonym terminie przyjąć księdza po kolędzie, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii w celu ustalenia spotkania.
  5. Zapisy na zdjęcia z jubileuszów małżeńskich w zakrystii.
  6. Za tydzień składka inwestycyjna oraz modlitewne spotkanie Straży Honorowej o godz. 16.00.
  7. W tym tygodniu odeszła do wieczności:
    + Zofia Kapusta, l. 71
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.