Ogłoszenia Duszpasterskie: Niepokalane Poczęcie NMP

 1. W dzisiejszą Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP swoje Święto obchodzą Czcigodne Siostry Służebniczki. Składamy najserdeczniejsze życzenia, dziękujemy za ofiarną posługę w naszej parafii i polecamy modlitwie nas wszystkich.
 2. Modlitewne spotkanie Róż Różańcowych połączone z “Godziną Łaski” o 12.00.
 3. Serdecznie zapraszamy na Msze Święte roratnie dla dorosłych o 6.00 rano, dla dzieci o 18.00. Przypominamy, że nie ma Mszy św. o 6.30 ani o 18.30.
 4. Za tydzień składka inwestycyjna.
 5. Dzieci Komunijne zapraszamy w następną niedzielę na Mszę św. o godz. 14.30.
 6. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej za tydzień o godz. 16.
 7. W liturgii Kościoła przypada: w piątek św. Łucji, w sobotę św. Jana od Krzyża.
 8. Nie odkładajmy spowiedzi świątecznej na ostatnie dni Adwentu. Skorzystajmy ze spowiedzi podczas rorat porannych czy też wieczornych. Podczas Adwentu trwajmy w łasce uświęcającej. Ostatnie dni przed Świętami zostawmy na spowiedź osób, które wróciły z zagranicy i chcą z niej skorzystać. Gorąco o to apelujemy.
 9. Zachęcamy do wsparcia działalności Caritas poprzez zakup wigilijnych świec. Cena 8zł.
 10. Świece i opłatki można nabyć u sióstr przed kancelarią po Mszach Świętych. W tygodniu będzie je można odbierać w zakrystii i kancelarii.
 11. Wszystkie małżeństwa przeżywające w minionym roku jubileusz 25, 50 -lecia ślubu i inne okrągłe rocznice, pragniemy zaprosić 29 grudnia na Mszę św. o godz. 11.00 w ich intencji. Jubilatów prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii.
 12. W zakrystii można odebrać zdjęcia z pielgrzymek do Imbramowic, Zamościa i Kielc.
 13. Dostępny jest wózek inwalidzki dla osoby potrzebującej. Informacja w zakrystii.
 14. Msza św. za śp. Zbigniewa Wojdana w 9 r. śm. zostanie odprawiona 9 grudnia o godz. 7.00 za zmianę godziny przepraszamy.
 15. Dziękujemy za wsparcie młodzieży oazowej poprzez ofiary składane przy zakupie sianka. Również dziś możemy je nabyć u młodych przed kościołem. Jednocześnie młodzieży oazowa chce okazać szczególną życzliwość wszystkim parafianom poprzez akcję “Ciacho dla Parafian”. Po Mszy Świętej przy kościele młodzież poczęstuje nas słodkościami. Życzymy smacznego!
 16. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  + Jan Krypciak, l. 82;
  + Ludwika Mizgalska-Jachimowska, l. 91
  +Barbara Wymysłowska, l. 58
  + Stanisław Golec, l. 76
  Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie.