Ogłoszenia Duszpasterskie: III Niedziela Adwentu

1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dzieci Pierwszokomunijne i ich rodziców zapraszamy na Mszy św. o 14.30.
  3. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej o 16.00.
  4. Serdecznie zapraszamy na Msze Święte roratnie dla dorosłych o 6.00 rano, dla dzieci o 18.00. Na poranne czwartkowe roraty szczególnie zapraszamy młodzież. Nie będzie Mszy św. o 6.30 ani o 18.30.
  5. Nie odkładajmy spowiedzi świątecznej na ostatnie dni Adwentu. Skorzystajmy ze spowiedzi podczas rorat porannych czy też wieczornych. Podczas Adwentu trwajmy w łasce uświęcającej. Ostatnie dni przed Świętami zostawmy na spowiedź osób, które wróciły z zagranicy i chcą z niej skorzystać. Gorąco o to apelujemy.
  6. Spowiedź święta w sobotę rano od godz. 6.00 do 7.00, a wieczorem od 16.00 do 19.00. Przerwa w spowiedzi od 17.30 do 17.45.
  7. Chorych, których kapłani odwiedzą z posługą sakramentalną przed Świętami 24 grudnia od godz. 8.00, można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. Przypominamy, że w styczniu z powodu trwającej kolędy wizyty u chorych nie będzie.
  8. Zachęcamy do wsparcia działalności Caritas poprzez zakup wigilijnych świec. Cena 8zł. Świece i opłatki można nabyć u sióstr przed kancelarią po Mszach Świętych.
  9. Wszystkie małżeństwa przeżywające w mijającym roku jubileusz 25 i 50 -lecia ślubu, a także okrągłe jubileusze, pragniemy zaprosić 29 grudnia na Mszę św. o godz. 11.00 w ich intencji. Jubilatów prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii.
  10. Ukazał się najnowszy numer W Rodzinie Józefa a w nim m.in. program wizyty duszpasterskiej.
  11. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Jan Chłodnicki
    + Krzysztof Oramus
    + Edward Maciejewski
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.