Ogłoszenia Duszpasterskie: Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Dziś kończy się okres spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej.
  2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę o 17.15 . W liturgii Kościoła przypada:
    • w poniedziałek św. Jadwigi Królowej
    • w czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy św. o 9 wyruszymy w uroczystej procesji Eucharystycznej w kierunku os. Strusia i os. Kalinowego. Prosimy o przygotowanie ołtarzy: 1-Straż Honorowa, 2 -Róże Różańcowe, 3-Oaza Rodzin, 4 -Oaza Młodzieżowa. Na trasie procesji prosimy o ustrojenie okien. Zwracamy się też z prośbą o przestawienie samochodów, aby nie przeszkadzały w przejściu procesji. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwoneczków. Nie będzie Mszy o godz. 11.00. Pod koniec procesji zaśpiewamy czerwcówkę, tak więc wyjątkowo nie będzie nabożeństwa o 17.15. Od piątku zapraszamy na procesje w Oktawie Bożego Ciała o godz. 18, a w niedzielę o 17.15.
    • w piątek bł. Piotra Dańkowskiego
    • w sobotę św. Antoniego z Padwy
  3. W następną niedzielę modlitewne spotkanie Róż Różańcowych po Mszy św. o 9.00.
  4. Ostatnie miejsca na pielgrzymkę w sobotę 27 czerwca. W planie sanktuarium św. Szymona w Lipnicy, zamek w Wiśniczu, sanktuarium NMP w Bochni.
  5. Pielgrzymka do Warszawy w dniach 11-12-13 lipca. W planie m.in. Świątynia Opatrzności, katedra z grobem Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia, sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszko, Łazienki, Wilanów oraz inne atrakcje. Koszt 450zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 100zł.
  6. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Alina Słupik
    + Irena Szlosek
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie