Ogłoszenia Duszpasterskie: Zesłanie Ducha Świętego

1. Dziś ostatnie nabożeństwo majowe o 17.15. Nabożeństwa czerwcowe rozpoczną się w poniedziałek o godz. 18.00.
  2. W liturgii Kościoła przypada:
    • w poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte o 6.30, 8.00 i 18.30. Nie ma Mszy o 7.00.
    • w środę św. Karola Lwangi i Towarzyszy
    • w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  3. We wtorek uroczysta Msza Św. połączona z nowenną do św. Joanny Beretty Molla. Zapraszamy wszystkie rodziny naszej parafii.
  4. Pierwszy czwartek miesiąca -spowiedź od godz. 17.30.
  5. Pierwszy piątek miesiąca -spowiedź podczas Mszy porannych oraz po południu od godz. 16.00. Na Mszę Św. o 17.00 zapraszamy uczniów szkół podstawowych. Kandydatom do bierzmowania przypominamy o spowiedzi oraz obowiązkowym uczestnictwie w Wieczerniku o 19.30.
  6. Pierwsza sobota -odwiedzimy chorych zgłoszonych w zakrystii lub kancelarii z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o 7.00, a nabożeństwo o 17.00.
  7. Zostały zniesione obostrzenia dotyczące limitu wiernych w kościele, z tego też względu nasz Arcybiskup odwołał dyspensę od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. W następną niedzielę wracamy do zwyczajowego porządku Mszy Świętych niedzielnych o 7, 9, 11, 13 i 18.00.
  8. Ostatnie miejsca na pielgrzymkę w sobotę 27 czerwca. W planie sanktuarium św. Szymona w Lipnicy, zamek w Wiśniczu, sanktuarium NMP w Bochni.
  9. Pielgrzymka do Warszawy w dniach 11-12-13 lipca. W planie m.in. Świątynia Opatrzności, katedra z grobem Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia, sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszko, Łazienki, Wilanów oraz inne atrakcje. Koszt 450zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 100zł.
  10. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    +Gabriel Drewniak
    + Zofia Burda
    + Andrzej Kluczewski
    + Andrzej Burkat
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie