Ogłoszenia Duszpasterskie: V Niedziela Wielkanocna

1. Przypominamy, że podczas sprawowania Mszy św. w naszym kościele może być obecnych maksymalnie 90 wiernych. Zachęcamy do rozchodzenia się po świątyni, zajmowania miejsc także na chórze i zachowania dystansu. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Komunia św. na rękę jest udzielana przez kapłanów przy obrazie NMP Nieustającej Pomocy.
  2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę o 17.15.
  3. W liturgii Kościoła przypada:
    • w czwartek św. Macieja Apostoła. To dzień imienin naszego Pana Organisty, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy modlitwie parafian.
    • w środę NMP Fatimskiej
    • w sobotę św. Andrzeja Boboli
  4. W następną niedzielę składka inwestycyjna.
  5. Kancelaria parafialna czynna wg zwykłego harmonogramu.
  6. W następną niedzielę Msze św. o 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19. Z tego powodu zostają przeniesione intencje:
    • za śp. Zofię SZLOSEK na godz. 8.00 ,
    • o potrzebne łaski dla Zofii i Mikołaja na godz. 10.00
    • za śp. Stanisława KARBOWNICZKA na 12.00.
  7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Jan Woźniak
    + Maria Jóźwiak
    + Stefania Pękala
    + Stefan Rachwał
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie