Ogłoszenia Duszpasterskie: V Niedziela Zwykła

1. W liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. Klary Szczęsnej, we wtorek – św. Józefiny Bakhity (dziewicy), w środę – św. Scholastyki (dziewicy), we czwartek – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego (w naszej parafii będziemy obchodzić dzień chorego podczas rekolekcji wielkopostnych. Wtedy będzie odprawiona Msza św. połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych).
  2. Dzisiaj po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji młodzieży, a po niej spotkanie grupy wyjeżdżającej na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony.
  3. W poniedziałek o 19.30 spotkanie Kręgu biblijnego w sali multimedialnej.
  4. W przyszłą niedzielę po raz pierwszy zorganizowana zostanie kawiarenka, w której grupa wyjeżdżająca na Światowe Dni Młodzieży będzie chciała poczęstować nas symboliczną kawą, herbatą i ciastkiem. Będzie to też okazja do wsparcia młodzieży wyjeżdżającej do Lizbony.
  5. W sobotę 5 marca odbędzie się jednodniowa pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Wyjazd z pod “Domu Chleba” o godz. 4.30, a powrót ok. 22. Koszt: 80zł. Zapisy w zakrystii. Więcej informacji u ks. Bogusława.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer “Stasia” oraz parafialnego miesięcznika “W Rodzinie Józefa”, a w nim ciekawe artykuły poświęcone nadziei tożsamości chrześcijańskiej.
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Józef GIERASIŃSKI
    + Bogumiła SUMARA