Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela Zwykła

1. Dziś modlitewne spotkanie Róż Różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00. Wtedy też zostanie przyjęta nowa Róża pod wezwaniem św. Charbela. Zachęcamy osoby, które chciałyby jeszcze włączyć się w Żywy Różaniec o zgłaszanie się do ks. Dariusza.
  2. W poniedziałek NMP z Lourdes -Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii będziemy obchodzić dzień chorego podczas rekolekcji wielkopostnych. Wtedy będzie odprawiona Msza św. połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.
  3. Spotkanie kandydatów na ministrantów w poniedziałek o 19.15.
  4. Msza św. w intencji Ojczyzny 14 lutego o godz. 18.30. Po niej koncert pieśni religijnych i patriotycznych.
  5. W następną niedzielę składka inwestycyjna.
  6. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św., wraz z rodzicami, zapraszamy na Mszę św. o godz. 14.30.
  7. Spotkanie modlitewne Straży Honorowej o godz. 16.00.
  8. Kandydatom przygotowującym się do bierzmowania przypominamy o obowiązkowych spotkaniach w tygodniu.
  9. W zakrystii są zdjęcia z jubileuszów dla osób, które się na nie zapisały.
  10. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Bogdan Powroźnik, l. 64
    + Eugeniusz Rojek
    + Eugeniusz Wolan, l. 91
    + Bronisława Zych, l. 93
    + Franciszek Piotrowski
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.