Ogłoszenia Duszpasterskie VI Niedziela Zwykła

1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami, zapraszamy na Mszę św. o godz. 14.30.
  3. Spotkanie modlitewne Straży Honorowej o godz. 16.00.
  4. W liturgii Kościoła przypada: w piątek święto Katedry św. Piotr, w sobotę św. Polikarpa.
  5. Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek zaprasza przyszłorocznych pierwszoklasistów na Dzień Otwarty 23 lutego od 9 do 12.00.
  6. Planujemy pielgrzymkę, podczas której nawiedzimy sanktuarium Matki Bożej w Gdowie, sanktuarium Macierzyństwa NMP w  Dziekanowicach, pierwszą parafię ks. Karola Wojtyły w Niegowici, sanktuarium św. Jana Pawła II w Wadowicach, zwiedzimy Dom Rodzinny św. Papieża, a także miasto. Wracając wstąpimy do sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Termin 23 marca. Koszt 80zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 30zł.
  7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Alicja Nogieć, l. 81
    + Katarzyna Klimaszewska, l. 45
    + Władysław Nykiel, l. 92
    + Krystyna Ciesielczyk, l. 67
    + Janina Kędzierska, l. 82
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.