Ogłoszenia Duszpasterskie: VII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy VII niedzielę zwykłą i III miesiąca. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje w naszej Parafii. Bóg zapłać wszystkim, którzy swoimi ofiarami na tace i drogą elektroniczną przyczyniają się do upiększenia naszej świątyni.
  2. W liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek święto Katedry św. Piotra Apostoła, w środę – św. Polikarpa (biskupa i męczennika)
  3. Modlitewne spotkanie członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa w dzisiaj o godz. 16.00.
  4. Szkoły podstawowe nr 82 na os. Kalinowym i 92 na os. Strusia zapraszają przyszłych uczniów klas pierwszych na dni otwarte 26.02 (sobota) w godzinach: 11.00 – 13.00 (SP nr 82) i 10.00 – 12.00 (SP nr 92).
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, naszego parafialnego miesięcznika “W Rodzinie Józefa” oraz dla najmłodszych “Stasia” z artykułami wielkopostnymi.
  6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Genowefa KURDZIEL
    + Helena ŚWIĘCH
    + Marek TRZOP
    + Marcin BARANIK
    + Halina GIBAŁA
    + Stanisław ŁACNY
    + Zofia BAŃKOWSKA
    + Paweł JEZIORO
    + Janina DRZAZGA
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…