Ogłoszenia duszpasterskie – Wigilia Bożego Narodzenia 24.12.2023.

1. Dzisiaj IV Niedziela Adwentu oraz Wigilia Narodzenia Pańskiego. Msze święte o godz.: 7:00, 9:00, 11:00 i 13:00. Nie ma Mszy świętej o godz. 18:00. Zapraszamy na pasterkę o 24:00. Zachęcamy do chrześcijańskiego przeżywania wieczoru wigilijnego oraz świąt Bożego Narodzenia.
  2. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: jutro – uroczystość Narodzenia Pańskiego, we wtorek – święto św. Szczepana, w środę – święto św. Jana Apostoła, w czwartek – święto Świętych Młodzianków, za tydzień Święto Świętej Rodziny.
  3. Msze św. w Boże Narodzenie oraz w św. Szczepana w porządku niedzielnym. Od środy powracamy do mszy św. w tygodniu o godz. 6.30, 7.00, 18.30.
  4. Z okazji imienin składamy Ks. Proboszczowi Adamowi serdeczne życzenia: światła Ducha Świętego, opieki Matki Bożej, naszego Patrona św. Józefa oraz sił i potrzebnego zdrowia w posłudze duszpasterskiej.
  5. Msza święta dziękczynna dla Jubilatów, którzy w mijającym roku przeżywali swoją 50, 25 lub inną okrągłą rocznicę ślubu za tydzień (w Niedzielę Świętej Rodziny) o godz. 11.00. Prosimy o zgłaszanie swego udziału w zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na uroczyste Nieszpory na zakończenie Starego Roku o godz. 17.30, a po nich, o godz. 18.00 na Mszę Świętą dziękczynną (kaplica adoracji pozostanie otwarta całą noc).
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na inwestycje w naszej parafii. W tym tygodniu za 35.000zł zakupiliśmy nowe rzutniki.
  8. Poświęcone opłatki i świece Caritas można jeszcze nabyć w  w zakrystii.
  9. W tym tygodniu rozpoczyna się wizyta duszpasterska, jej program dostępny jest w gazecie WRJ, w gablocie oraz na stronie internetowej.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  11. Do wieczności w tym tygodniu odeszła:
    + Janina Dziedzic
    Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…