Ogłoszenia Duszpasterskie: XIX Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy o godz. 9.00 modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.
  2. W liturgii w tym tygodniu przypada: we wtorek NMP Kalwaryjskiej, w środę św. Maksymiliana Kolbe, w czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym. Zachęcamy do przyniesienia tradycyjnych bukietów, które poświęcimy podczas Mszy świętych.
  3. W następną niedzielę składka inwestycyjna. A o godz. 16.00 modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
  4. Kancelaria czynna w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.00 do 18.00. W pozostałe dni nieczynna.
  5. Jednodniowa pielgrzymka w sobotę 31 sierpnia. W planie: sanktuarium NMP w Tuchowie, zwiedzanie Biecza -zabytkowego miasta oraz drewnianego kościoła w Binarowej wpisanego na listę UNESCO. Szczegóły na plakacie. Koszt:100zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 50zł.
  6. W zakrystii można zapisać się na zdjęcia z pielgrzymki do Opola.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Józefa(f.) Błaszczyk
    + Fryderyk Sajdak
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.