Ogłoszenia Duszpasterskie: XV Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek – św. Brunona, we wtorek – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w czwartek – św. Bonawenturę, w piątek – NMP z Góry Karmel czyli MB Szkaplerzną.
  2. W tym roku przeżywamy 150 rocznicę śmierci bł. Edmunda Bojanowskiego, założyciela Sióstr Służebniczek Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanej, którym wyrażamy naszą wdzięczność za wieloletnią posługują w naszej wspólnocie parafialnej.
  3. We wtorek po mszy św. wieczornej zapraszamy na prowadzoną przez Apostolat Margaretka adorację NS, w której przez wstawiennictwo bł. Edmunda będziemy prosić o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza do zgromadzenia Sióstr Służebniczek.
  4. W piątek o 19.15 w salce odbędzie się katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
  5. W przyszłą niedzielę od godz. 16 modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
  6. W okresie wakacyjnym kancelaria czynna jest w środy od godz. 16.30 i w czwartki od godz. 19.30. W nagłych przypadkach oraz w sprawach pogrzebowych prosimy o kontakt z księdzem dyżurnym.
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Stanisław Harasiński
    + Elżbieta Adamczyk
    +Andrzej Matuła
    +Apoloniusz Książek
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…