Ogłoszenia Duszpasterskie: XVI Niedziela zwykła

1. Dzisiaj niedziela inwestycyjna, Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na inwestycje w naszej parafii, w tym na budowę nowej mensy ołtarzowej.
  2. W kalendarzu liturgicznym przypada: w czwartek – święto św. Marii Magdaleny; w piątek – święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy; w sobotę – wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
  3. W okresie wakacyjnym kancelaria czynna jest w środy od godz. 16.30 i w czwartki od godz. 19.30. W nagłych przypadkach oraz w sprawach pogrzebowych prosimy o kontakt z księdzem dyżurnym.
  4. W przyszłą niedzielę, przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej mszy św. odbędzie się poświęcenie samochodów stojących na parkingu przed kościołem.
  5. Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Medjugorie, która odbędzie się w dniach 31 lipca – 9 sierpnia. Więcej informacji na plakacie lub u ks. Bogusława.
  6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Maria Czerwiec
    + Bogumiła Gędźba
    + Mieczysław Domiński
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…