Ogłoszenia Duszpasterskie: XVII Niedziela Zwykła

1. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. Marty, w środę św. Ignacego z Loyoli, w czwartek św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, w niedzielę św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów. Z racji czwartkowego wspomnienia św. Krzysztofa dzisiaj po Mszach błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów na parkingu parafialnym.
  2. Podczas wakacji kancelaria czynna w poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.00 do 18.00. We wtorek, czwartek i sobotę kancelaria nieczynna.
  3. Pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo.
  4. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. podczas Mszy rannych oraz po południu od godz. 17.00. Nabożeństwo o godz. 18.00 a po nim Msza św. wynagradzająca. Z racji spowiedzi pierwszopiątkowej kancelaria czynna od 16.00 do 17.00.
  5. Pierwsza sobota miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.30
  6. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Proszę zgłaszać ich w kancelarii lub zakrystii.
  7. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 6-11 sierpnia. Zapisy w salce parafialnej przy Arce Pana.
  8. Jednodniowa pielgrzymka w sobotę 31 sierpnia. W planie: sanktuarium NMP w Tuchowie, zwiedzanie Biecza -zabytkowego miasta oraz drewnianego kościoła w Binarowej wpisanego na listę UNESCO. Szczegóły na plakacie. Koszt:100zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 50zł. Informacji udziela ks. Dariusza.
  9. Zostały jeszcze dwa wolne miejsca na pielgrzymkę do św. Charbela w Libanie w dniach 21 – 28.09. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do ks. Piotra.
  10. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Helena Czaja, l. 79
    + Elżbieta Syc, l. 79
    + Jan Dwojak, l. 66
    + Kazimierz Kot, l. 65
    + Adam Wojciechowski, l. 79
    + Janina Możdżeń, l. 85
    + Janina Piekarczyk, l. 83
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie