Ogłoszenia Duszpasterskie: XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Msza św. dla Dzieci Pierwszokomunijnych i ich Rodziców o godz. 14.30.
  3. Spotkanie modlitewne Straży Honorowej o godz. 16.00.
  4. Trwają Nabożeństwa Różańcowe  w dni powszednie odprawiane o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 17.00. Za udział w nich możemy uzyskać odpust zupełny.
  5. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. Jana Pawła II.
  6. Zbliża się czas listopadowej zadumy nad śmiercią i przemijaniem. Szczególny okres pamięci o zmarłych. Możemy im przyjść z pomocą modląc się za nich. Na ławkach zostały wyłożone karteczki na wypominki roczne i jednorazowe, na których wpisujemy godzinę wypominek oraz zmarłych literami drukowanymi. Przez cały rok modlimy się przed każdą Mszą Św. niedzielną za zmarłych wypominanych oraz sprawujemy Msze Św. zbiorowe 2 XI w ich intencji. Dziś wypominki za zmarłych możemy składać u sióstr w salkach, w ciągu tygodnia w kancelarii i zakrystii.
  7. Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 82 odbędzie się 25 października od godz. 17.00.
  8. Zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych w Szkole Podstawowej nr 82 29 października w godzinach od 7.30 do 13.00.
  9. Jednodniowa pielgrzymka do Miechowa, gdzie zobaczymy najstarszą w Europie replikę Grobu Bożego, zwiedzimy muzeum, w którym znajdują się eksponaty ze skarbca Bożogrobców, a także wystawę poświęconą zanikającym zawodom. Udamy się także do zamku w Pieskowej Skale, w którym zobaczymy m.in. kolekcję obrazów mistrzów angielskich. Będziemy także pielgrzymować do pustelni bł. Salomei w Grodzisku, gdzie znajduje się pięknie odnowiony kompleks sakralny. Wyjazd 17 listopada (tj. sobota). Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 30zł. Szczegółowe informacje na plakacie i u ks. Dariusza.
  10. Do wieczności odeszli:
    +Zbigniew Wilk, l. 58
    +Marianna Bara, l. 88
    +Marlena Papież, l. 40
    +Henryk Ferdek
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie.