Ogłoszenia Duszpasterskie: XXV Niedziela zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę miesiąca –  składka przeznaczona jest na inwestycje w naszej Parafii. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom, którzy swoimi ofiarami na tacę i konto parafii chcą się przyczynić do upiększenia naszej Świątyni.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
  3. W liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – śś. Andrzeja Kim Taegon i Pawła Chong Hasong wraz z Towarzyszami (męczenników z Korei), we wtorek – święto św. Mateusza (apostoła i ewangelisty), w środę – bł. Bernardyny Jabłońskiej, w czwartek – św. o. Pio, w niedzielę – śś. Kosmy i Damiana.
  4. W poniedziałek o godz. 20.00 zapraszamy Członków Domowego Kościoła na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok formacyjny.
  5. We wtorek zapraszamy do kościoła rodziców dzieci komunijnych na godz. 19.30.
  6. Zapraszamy dzieci (dziewczynki i chłopców) ze szkoły podstawowej na spotkanie scholki i Oazy Dzieci Bożych w każdy czwartek o godz. 16.00.
  7. W czwartek przed wieczorną mszą św. o godz. 17.45 zapraszamy na różaniec w intencji kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Tego dnia swoje imieniny będzie obchodził nasz ks. Bogusław. Otoczmy Go swoją modlitewną pamięcią.
  8. W najbliższą niedzielę zapraszamy Młodzież z klas ósmych razem z rodzicami na Mszę świętą o godz. 18.00. Po Mszy świętej spotkanie dla młodzieży i rodziców na temat tegorocznych przygotowań do sakramentu bierzmowania.
  9. W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcamy do objęcia swoją modlitwą młodych naszej parafii i diecezji oraz pracujących z nimi duszpasterzy. Po każdej Mszy Świętej będzie także możliwość złożenia ofiar, które przeznaczone zostaną na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszej parafii i dekanacie.
  10. W naszej parafii trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy przy kościele. Osoby chętne do podjęcia systematycznej adoracji – jedną, wybraną godzinę w tygodniu – proszone są o kontakt z ks. Bogusławem.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  12. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli:
    + Lucjan CYGANEK
    + Krzysztof BRABRLEC
    + Regina BORLA
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…