Ogłoszenia Duszpasterskie: XXV Niedziela Zwykła

1. W liturgii Kościoła przypada: w czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława. To dzień imienin ks. Wacława Kozickiego, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy modlitwie parafian. W sobotę Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Kręgu Biblijnego z ks. Pawłem, które odbędzie się w poniedziałek, 24 września, o godz.19.30 w Sali Multimedialnej. Będziemy rozważać 1 Księgę Królewską. Zabierzmy ze sobą osobiste notatniki i Pismo Święte.
  3. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. 25 września o 19.30 w kościele dolnym
  4. W następną niedzielę 30 września uroczyście rozpoczniemy Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszamy wszystkich parafian na procesję Różańcową o godz. 17.00. Będzie to jednocześnie zmianka tajemnic różańcowych dla wszystkich Róż. Z tego powodu w drugą niedzielę października zmianki nie będzie.
  5. Pielgrzymka do sanktuarium Pana Jezusa w Alwerni, zwiedzanie skansenu w Wygiełzowie, zamku biskupów krakowskich Lipowiec a także sanktuarium Matki Oczekiwanego Macierzyństwa w Sance 20 października (sobota). Koszt 60zł. Przy zapisie w zakrystii prosimy o wpłatę zaliczki 20zł.
  6. Za tydzień ukaże się najnowszy numer naszej parafialnej gazety W Rodzinie Józefa.
  7. Szkoła Językowa mieszcząca się w III LO zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na kursy języka angielskiego i innych języków obcych. Zapisy codziennie od 17 do 19.00 w budynku III LO.
  8. Do wieczności odeszła:
    + Władysława Wojdan, l. 84
    Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.