Ogłoszenia Duszpasterskie: XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziś procesja Różańcowa o godz. 17.00. Będziemy się modlili szczególnie w intencji misji, gdyż Ojciec Święty ogłosił tegoroczny październik nadzwyczajnym miesiącem misyjnym. Podczas procesji nastąpi także zmianka tajemnic różańcowych dla wszystkich Róż. Z tego powodu w drugą niedzielę października zmianki nie będzie.
  2. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek NMP Różańcowej, w środę bł. Wincentego Kadłubka.
  3. Trwają Nabożeństwa Różańcowe  w dni powszednie odprawiane o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 17.00. Za udział w nich możemy uzyskać odpust zupełny. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00 poświęcimy Różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  4. W następną niedzielę XIX Dzień Papieski. Będziemy wspierali Fundację “Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która z ofiar złożonych przez nas przy wyjściu z kościoła, ufunduje stypendia dla ubogiej młodzieży.
  5. Bezpłatne porady prawne w każdy wtorek od 18.30 do 19.15 w salce nr1.
  6. Zbliża się szczególny czas modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Już dziś można wziąć do domu kartki, na których zapiszemy zmarłych, których chcemy wspominać podczas wypominków całorocznych i jednorazowych. Wypominki możemy składać w kancelarii lub zakrystii. A w następną niedzielę u sióstr w salkach po każdej Mszy św.
  7. Ostatnie miejsca na pielgrzymkę do Radecznicy – jedynego na świecie miejsca objawień św. Antoniego, Szczebrzeszyna, Zwierzyńca, Krasnobrodu i Zamościa 19 i 20 października. Szczegóły na plakacie. Pielgrzymów prosimy o dokonywanie wpłat w zakrystii.
  8. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru naszej parafialnej gazety W Rodzinie Józefa.
  9. W sobotę 12 października zapraszamy na Pallotyńskie Forum Ewangelizacyjne na Hali Wanda. Szczegóły na plakacie.
  10. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    +Stanisław Kwak, l. 83
    + Władysława(f.) Kusiak, l. 91
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.