Ogłoszenia Duszpasterskie: XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś Dzień Papieski. Zachęcamy do wsparcia Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która z ofiar składanych przez nas przy wyjściu z kościoła, funduje stypendia dla ubogiej młodzieży.
  2. W liturgii Kościoła przypada: we wtorek św. Teresy od Jezusa, w środę św. Jadwigi Śląskiej, w czwartek św. Ignacego Antiocheńskiego, w piątek św. Łukasza, w sobotę bł. ks. Jerzego Popiełuszko.
  3. Trwają Nabożeństwa Różańcowe  w dni powszednie odprawiane o godz. 17.45, a w niedzielę o godz. 17.00. Za udział w nich możemy uzyskać odpust zupełny.
  4. Zbliża się czas listopadowej zadumy nad śmiercią i przemijaniem. Szczególny okres pamięci o zmarłych. Możemy im przyjść z pomocą modląc się za nich. Na ławkach zostały wyłożone karteczki na wypominki roczne i jednorazowe, na których wpisujemy godzinę wypominek oraz zmarłych literami drukowanymi. Przez cały rok modlimy się przed każdą Mszą Św. niedzielną za zmarłych wypominanych oraz sprawujemy Msze Św. zbiorowe 2 XI w ich intencji. Na wypominki przyjmujemy w kancelarii i zakrystii. Dziś po Mszach Świętych można składać na wypominki u sióstr w salkach.
  5. Za tydzień składka inwestycyjna.
  6. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę św. w następną niedzielę o godz. 14.30.
  7. Spotkanie modlitewne Straży Honorowej w następną niedzielę o godz. 16.00.
  8. Wyjazd na pielgrzymkę do Radecznicy w sobotę o godz. 5.30 spod Domu Chleba. Pielgrzymów prosimy o dokonywanie wpłat w zakrystii.
  9. Do wieczności odeszli:
    + Kazimiera(f.) Smagowicz, l. 68
    + Wiesława(f.) Piwowarska, l. 81
    + Aleksander Biernacki, l. 90
    + Bożena Cepil, l. 50
    + Bronisława(f.) Halastra, l. 76
    + Andrzej Paluch
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie.