Ogłoszenia duszpasterskie, XXXI Niedziela Zwykła, 05.11.2023 r.

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypadają: w czwartek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, w sobotę – wspomnienie św. Marcina z Tours.
  2. Marcinowi, z okazji imienin, życzymy światła Ducha Świętego oraz Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej.
  3. W przyszłą niedzielę zapraszamy do kawiarenki. Będzie ona czynnapo Mszach św. o 9:00, 11:00 i 13:00. Młodzież poleca: kawę, herbatę i coś słodkiego.
  4. W tym tygodniu przypada I wtorek miesiąca. Na Mszy św. o godz. 18.30 będziemy modlić się przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty – Molla. Zapraszamy małżeństwa, rodziny oraz matki w stanie błogosławionym. Po Mszy świętej adoracja NS w kaplicy do godz. 21.00 w intencji osób przeżywających małżeńskie kryzysy.
  5. W sobotę 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.30. Wraz z chórem “Pueri Cantores Sancti Joseph” zapraszamy na wieczór pieśni patriotycznych od godz. 17.30.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych za tydzień, po Mszy św. o godz. 9.00.
  7. Spotkanie zespołu charytatywnego w przyszłą niedzielę o godz. 15.30 w sali multimedialnej.
  8. Wypominki roczne można jeszcze składać w zakrystii oraz kancelarii. Nowe wypominki będą czytane począwszy od I niedzieli Adwentu.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  10. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Piotr Nowak, Ryszard Satkowski
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…