Ogłoszenia duszpasterskie: II Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2023

1. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W piątki droga krzyżowa dla dorosłych o 7.30 i 17.45, dla dzieci o 16.30, a dla młodzieży o 19.30. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 17.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  2. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony przy wejściu do kościoła.
  3. Jutro o godz. 19.00 spotkanie kręgu biblijnego.
  4. W tym tygodniu przypada I wtorek miesiąca. Na Mszy św. o godz. 18.30 będziemy modlić się przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty – Molla. Zapraszamy małżeństwa, rodziny oraz matki w stanie błogosławionym.
  5. W przyszłą niedzielę wraz z młodzieżą zapraszamy do kawiarenki ŚDM. Pijąc kawę i delektując się ciastem, możemy wesprzeć finansowo ich wyjazd do Lizbony.
  6. Za tydzień po mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Zapraszamy do Galerii Sztuki „ARS-BONUM”, w której po raz ostatni można oglądnąć wystawę prac Zbigniewa Grzywy, pt. “Sacrum na szkle, czyli sztuka malowana na odwrocie szkła”.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie. Terminy i szczegółowe informacje wywieszone są w gablocie.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  10. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Renata Możdżeń,
    +Piotr Bem,
    +Walerian Ważny
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…