Ogłoszenia duszpasterskie: III Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2023

1. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W piątki droga krzyżowa dla dorosłych o 7.30 i 17.45, dla dzieci o 16.30, a dla młodzieży o 19.30. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 17.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  2. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony przy wejściu do kościoła.
  3. Dzisiaj, po każdej Mszy świętej, zapraszamy do kawiarenki ŚDM. Pijąc kawę i delektując się ciastem, możemy wesprzeć finansowo wyjazd młodzieży do Lizbony.
  4. Jutro o godz. 19.00 spotkanie kręgu biblijnego.
  5. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) składka inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom, którzy swoimi ofiarami przyczyniają się do upiększenia naszej świątyni.
  6. W przyszłą niedzielę o 16.00 modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
  7. Zapraszamy do Galerii Sztuki „ARS-BONUM”, w której od dzisiejszej niedzieli możemy kontemplować wielkopostną wystawę malarstwa Marii Bieńkowskiej-Kopczyńskiej pt. “Pasja”.
  8. W związku z przeniesieniem uroczystości św. Józefa na poniedziałek 20 marca, już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w sumie odpustowej którą odprawi nasz rekolekcjonista ks. Jacek Bernacik o godz. 18.30.
  9. Zachęcamy do pielgrzymowania. Terminy i szczegółowe informacje o pielgrzymkach wywieszone są w gablocie.
  10. Za tydzień po Mszy św. wieczornej zapraszamy serdecznie na wielkopostny koncert organowy uczniów klas organów z krakowskich szkół muzycznych. Wystąpią: Anna Zając, Mateusz Kondrat i Jeremi Goraj z klasy organów Pawła Szywalskiego i Macieja Banka.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  12. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    + Kazimiera Giza,
    + Władysław Kałoń,
    + Romuald Kozioł,
    + Mirosław Torba,
    + Władysława Czuła
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…