Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Wielkanocna, 14.04.2023

 1. Spektakl: “Ewangelia Piłata”, na podstawie dramatu Érica-Emmanuela Schmitta dzisiaj o godz. 12:15 i 19:15. Serdecznie zapraszamy.
 2. Różaniec w intencji pokoju w poniedziałek o godz. 17.45.
 3. Adoracja Apostolatu Margaretka w intencji kapłanów, w poniedziałek po wieczornej Mszy św. w dolnym kościele.
 4. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) składka inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię.
 5. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ za tydzień o godz. 16:00.
 6. Zapraszamy na nocne czuwanie na Jasnej Górze, które odbędzie się w święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana 23/24 maja (noc z czwartku na piątek). Rozpoczęcie Apelem Jasnogórskim zakończenie o 3:00 nad ranem. Wyjazd z pod “Domu Chleba”. Zapisy i informacje w zakrystii u s. Krystelli.
 7. Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Niepokalanowa, Jędrzejowa oraz Skarżyska Kamiennej (26-28 kwietnia). Zapisy u s. Krystelli.
 8. Zapraszamy do Galerii Sztuki„ARS-BONUM”, w której możemy dziś po raz ostatni oglądnąć wystawę Anny Małeckiej-Beiersdorf pt.: “Sacrum z drewna i papieru”.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się Koncert Wielkanocny chóru i orkiestry Bazyliki oo. Cystersów z Mogiły połączony z charytatywną zbiórką na specjalistyczny aparat słuchowy dla pana organisty Damiana Gogoli.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dla dzieci polecamy kwietniowy numer miesięcznika “Staś”.
 11. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: 
  + Wojciech Kutyba, 
  + Joanna Kobus, 
  + Stanisław Bugaj
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…