Ogłoszenia duszpasterskie: III Niedziela Zwykła – 22.01.2023

1. W kalendarzu liturgicznym wypada:
    we wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego,
    w środę – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła,
    w czwartek – wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa,
    w sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  2. Serdecznie zapraszamy na parafialne kolędowanie, które dzisiaj o godz. 17.00 poprowadzą: chór “Młodzi Duchem”, chór “Pueri Cantores Sancti Joseph”, schola oazowa oraz schola dziecięca “Pociechy św. Józefa”. Akompaniament p. Organista Maciej Banek.
  3. Dzisiaj po mszach świętych młodzież zaprasza do kawiarenki. Pijąc kawę i delektując się ciastem możemy wesprzeć ich wyjazd na ŚDM.
  4. Trwa wizyta duszpasterska według harmonogramu wywieszonego w gablocie oraz dostępnego na stronie internetowej.
  5. Dodatkowa kolęda, dla osób, które nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie odbędzie się w sobotę 28 stycznia, od godz. 9.00. Osoby, które pragną przyjąć księdza, proszone są o zapisanie się na listę w zakrystii.
  6. Spotkanie opłatkowe dla członków Apostolatu Margaretka będzie w sobotę o godz. 16.30 w sali multimedialnej.
  7. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert chóru “Auxillium”.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane w zeszłą niedzielę na tacę, w kopertach i na konto parafialne.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dla starszych polecamy tygodniki: “Niedziela” i “Gość Niedzielny”, a dla najmłodszych lutowy numer miesięcznika “Staś”.
  10. Do wieczności w tym tygodniu odeszli:
    +Krystyna Żmuda,
    +Krystyna Małek,
    +Lech Kulczyk,
    +Janina Krupa
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…