Ogłoszenia Duszpasterskie: XIV Niedziela zwykła

1. Z racji trudności, jakie wystąpiły na granicy Polsko – Ukraińskiej, ks. Leśniak przesunął termin gościny w naszej Parafii na 8.08. Tego dnia ofiarami do puszek będzie możliwość wsparcia Kościoła we Lwowie.
  2. Bóg zapłać za okazane miłosierdzie wobec naszych braci i sióstr z Nowej Białej, którzy ucierpieli w wyniku pożaru. Złożona do puszek ofiara w wysokości 11.410 zl zostanie przekazana poszkodowanym.
  3. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, we czwartek św. Jana z Dukli (kapłana), w niedzielę św. Benedykta (opata i patrona Europy)
  4. We wtorek na godz. 18.30 zapraszamy na wspólną modlitwę w int. rodzin i małżeństw za wstawiennictwem św. Joanny Beretty – Molli.
  5. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W okresie wakacyjnym kancelaria czynna w środy od godz. 16.30 i w czwartki od godz. 19.30. W nagłych przypadkach oraz w sprawach pogrzebowych prosimy o kontakt z księdzem dyżurnym.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Kuria Metropolitalna w Krakowie informuje, że z dniem 19 czerwca 2021 roku zostaje odwołana udzielona w Archidiecezji Krakowskiej dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy Świętej.
  9. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Elżbieta DREBOT
    + Genowefa DRĘG
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…