Ogłoszenia Duszpasterskie: XXIV Niedziela Zwykła

 1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Dzieci zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 13. Rozlosowujemy między nimi nagrody z “kosza dobroci”, który znajduje się przy św. Joannie. Prosimy dorosłych o składanie do niego zabawek, słodyczy i innych drobiazgów dla naszych milusińskich.
 3. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej dziś o godz. 16.00.
 4. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. Korneliusza i Cypriana, w środę św. Stanisława Kostki, w piątek św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, w sobotę św. Mateusza Apostoła.
 5. Osoby zainteresowane Mszami Gregoriańskim proszone są o zgłaszanie się do ks. Dariusz w piątek w kancelarii.
 6. Pielgrzymka do Sanktuarium Męki Pańskiej w Imbramowicach, zwiedzanie muzeum Mikołaja Reja w Nagłowicach oraz kopalni Krzemionki Opatowskie wpisanej w tym roku na listę UNESCO 28 września. Koszt: 110zł. Przy zapisie prosimy o wpłatę 50zł zaliczki.
 7. Planujemy pielgrzymkę do Radecznicy i Zamościa w terminie 19-20 października. Szczegóły na plakacie. W zakrystii można odebrać zdjęcia z Opola i zapisać się na zdjęcia z Biecza.
 8. Osoby uzależnione mogą znaleźć darmową pomoc psychologiczną w Punkcie Konsultacyjnym. Informacje w gablocie.
 9. Policja ostrzega przed grupami oszustów, którzy dokonują wyłudzeń pieniężnych od osób starszych. Sposoby wykorzystywane przez przestępców zostały opisane w gablocie.
 10. Szkoła Językowa mieszcząca się w III LO zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na kursy języka angielskiego i innych języków obcych. Zapisy codziennie od 17 do 19.00 w budynku III LO.
 11. W tym tygodniu odeszli do Pana:
  + Zdzisław Bednarz, l. 85
  + Jan Ogórek, l. 85
  Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.