Ogłoszenia Duszpasterskie: XXV Niedziela Zwykła

1. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. o. Pio, w piątek św. Wincentego à Paulo, w sobotę św. Wacława. To dzień imienin ks. Wacława Kozickiego, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy modlitwie parafian. W niedzielę Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna: w poniedziałek, środę i piątek od 16 do 18, we wtorek i w sobotę będzie zamknięta. Wprowadzamy dodatkowe godziny urzędowania kancelarii w czwartek od 19-20. Prosimy wtedy o przychodzenie w sprawach małżeńskich, dotyczących spisywania protokołów przedślubnych, zapowiedzi oraz metryk do ślubu.
  3. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. 26 września o 19.30 w kościele dolnym.
  4. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.00.
  5. W następną niedzielę podczas Mszy św. o 11 będzie śpiewał Chór Pueri Cantores Sancti Joseph. Trwa nabór do naszego Chóru. Dotyczy chłopców z klas 2-8 szkoły podstawowej, posiadających predyspozycje muzyczne. W chórze chłopcy zdobywają umiejętności na poziomie szkoły muzycznej I stopnia, uczą się emisji głosu, zasad muzyki, języków obcych, koncertują, biorą udział w liturgiach na szczeblu diecezjalnym. Przesłuchania we wtorki i piątki od godz. 19.15 do 20.45, w soboty od 9.00 do 11.00 w salkach parafialnych.
  6. Wyjazd na pielgrzymkę do Imbramowic w sobotę o godz. 7.00 spod Domu Chleba. Prosimy pielgrzymów o dokonywanie wpłat w zakrystii. Są jeszcze wolne ostatnie miejsca. Planujemy pielgrzymkę do Radecznicy i Zamościa w terminie 19-20 października. Szczegóły na plakacie. W zakrystii można odebrać zdjęcia z Opola i zapisać się na zdjęcia z Biecza.
  7. Pielgrzymka do Ziemi Świętej od 7 do 14 marca 2020r. Szczegóły w gablocie.
  8. Szkoła Językowa mieszcząca się w III LO zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na kursy języka angielskiego i innych języków obcych. Zapisy codziennie od 17 do 19.00 w budynku III LO.
  9. Do wieczności odeszli:
    + Barbara Stfin, l. 82
    + Marian Adamski, l. 69
    + Irena Kozaczuk, l. 66
    + Maria Kozioł, l. 82
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.