Ogłoszenia Duszpasterskie: XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i w kopertach.
  2. Dodatkowa Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców dziś o godz. 14.30.
  3. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej o godz. 16.00.
  4. W dni powszednie listopada przed Mszą św. wieczorną o godz. 18.15 modlimy się za zmarłych powierzonych nam w wypominkach jednorazowych. Nowe wypominki roczne będą przed Mszami niedzielnymi od pierwszej niedzieli grudnia. Na wypominki można jeszcze składać w zakrystii lub kancelarii.
  5. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek bł. Karoliny Kózkówny, we wtorek bł. Salomei, w środę św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek Ofiarowanie NMP, w piątek św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia p. Organiście, członkom Chóru Parafialnego, śpiewającym i prowadzącym Chór “Pueri Cantores Sancti Joseph”, a także naszym “Pociechom św. Józefa” i zaangażowanym w ich działalność.
  6. W niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o 11 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia, za który można uzyskać odpust zupełny.
  7. W następną niedzielę zapraszamy na Koncert Chóralno-Organowy w pierwszą rocznicę poświęcenia organów, dedykowany pamięci zmarłego ks. Wojciecha Łosia o godz. 19.00. Podczas tego koncertu wieńczącego XV Dni Muzyki Kościelnej będzie śpiewał Chór “Pueri Cantores Sancti Joseph”.
  8. Zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych w Szkole nr 82 w najbliższy piątek od 7.30 do 13.00.
  9. W tym tygodniu odeszła do wieczności:
    + Marianna Turkała, l. 74
    Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.