Ogłoszenia Duszpasterskie XXXIV Niedziela Zwykła

1. W ramach składki inwestycyjnej zebraliśmy 20.880zł. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Zapraszamy dziś na Koncert Chóralno-Organowy w pierwszą rocznicę poświęcenia organów, dedykowany pamięci zmarłego ks. Wojciecha Łosia o godz. 19.00. Podczas tego koncertu wieńczącego XV Dni Muzyki Kościelnej będzie śpiewał Chór “Pueri Cantores Sancti Joseph”.
  3. W liturgii Kościoła przypada w sobotę św. Andrzeja Apostoła.
  4. Za tydzień I Niedziela Adwentu i zarazem początek nowego roku liturgicznego. W Adwencie Roraty dla dorosłych będą o godz. 6.00 rano. Dla dzieci o godz. 18.00. Zwracamy uwagę na zmianę godzin Mszy świętych!
  5. Nowe wypominki będą czytane od następnej niedzieli. Ze względu na ilość wspominanych zmarłych zostały one podzielone na dwie części. Pierwsza część będzie czytana za tydzień, a druga za dwa tygodnie i tak na zmianę. Wypominki można jeszcze składać w kancelarii lub zakrystii.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Małym Gościu Niedzielnym lampion na Roraty.
  7. W zakrystii można się zapisać na zdjęcia z pielgrzymki do Kielc.
  8. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Kazimierz Bojko
    + Zofia Lament
    + Franciszek Kaim
    + Andrzej Konrad
    + Adam Bieniecki
    + Anna Pazdan
    + Władysława Niewitała
    + Maria Chirkowska
    + Ryszard Możdżeń
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie.