Ogłoszenia Duszpasterskie XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i w kopertach.
    O godzinie 16.00 modlitewne spotkanie Straży Honorowej, a o 17.15 Nieszpory za zmarłych.
  2. W każdy dzień listopada o godz. 18.15 modlimy sie za zmarłych polecanych
    w wypominkach jednorazowych.
  3. Zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe w poniedziałek na godz. 18.00 na Różaniec
    i Mszę Świętą w int. zmarłych członków Róż.
  4. W liturgii Kościoła przypada:
  5. we wtorek: św. Elżbiety Węgierskiej, w środę: bł. Karoliny Kózkówny, we czwartek:
    bł. Salomei, w piątek: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego: w sobotę Ofiarowanie NMP.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św.
    o 11 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia, za który można uzyskać odpust zupełny.
  7. W duchu odpowiedzialności i wzajemnej miłości prosimy o przyjęcie wszelkich ograniczeń i zaleceń sanitarnych wprowadzonych przez władze państwowe, pamiętając
    o zachowaniu odległości między uczestnikami liturgii i noszeniu maseczek. Prosimy osoby pragnące przyjmować Komunię św. na dłoń o podchodzenie do kapłana rozdzielającego Komunię przy obrazie MBNP, a te osoby, które przyjmują do ust – o podchodzenie po osobach przyjmujących na dłoń lub w odrębnej kolejce.
  8. Do wieczności odeszli:
    + Wincenty Baniowski,
    + Anna Bobola,
    +Anna Ropka,
    + Janusz Stępień
    +Stefan Błasiński
    + Karol Lipnicki
    + Irena Myszka
    + Brunon Kordecki
    Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie.