Ogłoszenia Duszpasterskie: XXXIII Niedziela zwykła

1. Nieszpory za zmarłych w naszym kościele dzisiaj o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 ks. Marcin zaprasza na chwile refleksji przed Najświętszym Sakramentem, po czym odbędzie się spotkanie przed Światowymi Dniami Młodzieży.
  3. W poniedziałek o 17.45 zapraszamy na Różaniec za zmarłych członków Żywego Różańca.
  4. W czwartek o 17.45 zapraszamy już tradycyjnie na Różaniec w int. Kapłanów.
  5. W liturgii Kościoła przypada: w środę: św. Elżbiety Węgierskiej (zakonnicy), w czwartek: bł. Karoliny Kózkówny (dziewicy i męczennicy), w piątek: bł. Salomei (zakonnicy), w sobotę: św. Rafała Kalinowskiego (kapłana).
  6. W przyszłą niedzielę – III miesiąca składka przeznaczona na inwestycje w naszej Parafii.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy Okres Zwykły w liturgii Kościoła. Po Mszy Św. o 11.00 nastąpi wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi. Za ich pobożne odmówienie będzie możliwość uzyskania odpustu zupełnego.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 modlitewne spotkanie Honorowej Straży Honorowej, a po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00 odbędzie się Koncert Muzyki Organowej, Chóralnej i Kameralnej w ramach Dni Muzyki Kościelnej w Archidiecezji Krakowskiej, w wykonaniu Pueri Cantores Sancti Josef, Macieja i Adama Banek oraz Agaty Nawrot.
  9. W każdy dzień listopada o godz. 18.15 modlimy sie za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  11. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Maria SKÓRA
    + Maria RAJTER