Ogłoszenia Duszpasterskie: XXXIV Niedziela zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy Okres Zwykły w liturgii Kościoła. Po Mszy Św. o 11.00 nastąpi wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi. Za ich pobożne odmówienie będzie możliwość uzyskania odpustu zupełnego.
  2. Nieszpory za zmarłych w naszym kościele dzisiaj o godz. 17.30.
  3. Dzisiaj o godz. 16.00 modlitewne spotkanie Honorowej Straży Honorowej, a po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00 odbędzie się Koncert Muzyki Organowej, Chóralnej i Kameralnej w ramach Dni Muzyki Kościelnej w Archidiecezji Krakowskiej, w wykonaniu Pueri Cantores Sancti Josef, Macieja i Adama Banek oraz Agaty Nawrot. Serdecznie zapraszamy.
  4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarami na tace przyczyniają się do upiększenia naszej świątyni.
  5. W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek św. Cecylii (dziewicy i męczennicy oraz patronki muzyki kościelnej). Pamiętajmy w modlitwach o wszystkich, którzy poprzez śpiew i muzykę przyczyniają się do upiększenia każdej liturgii: o naszym p. Organiście, oazie, scholce dziecięcej, Pueri Cantores Sanccti Josef, chórze parafialnym Młodzi Duchem; w środę św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy (męczenników wietnamskich), w czwartek św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  6. W każdy dzień listopada o godz. 18.15 modlimy sie za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Ukazał się już grudniowy numer miesięcznika dla najmłodszych STAŚ, a także nasza parafialna gazeta W Rodzinie Józefa, która jest dziś do nabycia u naszej młodzieży oazowej.
  8. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Maria SKÓRA
    + Maria RAJTER