Ogłoszenia duszpasterskie: Chrzest Pański 08.01.2023

1. Dzisiaj święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły, choć tradycyjnie kolędy będziemy jeszcze śpiewać aż do święta Ofiarowania Pańskiego czyli do 2 lutego.
  2. Wraz z młodzieżą serdecznie zapraszamy na jasełka: “Gwiazda Betlejemska”, które wystawiane są dzisiaj i za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 i 18.00.
  3. Trwa wizyta duszpasterska według harmonogramu wywieszonego w gablocie.
  4. Jeszcze tylko przez kilka dni można nabyć w zakrystii książki “Białego Kruka” z dużym rabatem. Są także płyty DVD z filmem o papieżu Benedykcie XVI pt. “Papież rodem z Bawarii”.
  5. Spotkanie autorskie z autorem książki “Wojna. Reportaż z Ukrainy” – panem Jakubem Maciejewskim odbędzie się 11 stycznia o godz. 18.00 w Klubie Dziennikarskim “Pod Gruszką” przy Placu Szczepańskim 1.
  6. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) składka inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom, którzy swoimi ofiarami przyczyniają się do upiększenia naszej świątyni.
  7. Modlitewne spotkanie Straży Honorowej NSPJ będzie w przyszłą niedzielę o 16.00.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Do wieczności w tym tygodniu odszedł:
    +Stanisław Hetman
    Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…