Ogłoszenia Duszpasterskie: II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 3.01.2021

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po zakończeniu mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  2. Pragniemy podziękować drogim Parafianom za liczne uczestnictwo we mszach świętych “kolędowych” w tym trudnym czasie pandemii oraz za złożone ofiary z tej okazji. Cieszymy się, że symbolicznym opłatkiem mogliśmy się tradycyjnie przełamać i zasiąść wraz z Wami do wigilijnej wieczerzy.
  3. We wtorek na godz. 18.30 zapraszamy wszystkie małżeństwa z naszej Parafii na comiesięczną modlitwę ze św. Joanną Berettą – Mollą. Za jej wstawiennictwem będziemy prosić Boga o bł. dla rodzin i małżeństw spodziewających się potomstwa.
  4. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Święte w porządku niedzielnym. Tego dnia poświęcimy kadzidło, które młodzież oazowa będzie rozdawać po zakończeniu każdej mszy. Po mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się zmianka Tajemnic Różańcowych oraz spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych.
    Z racji uroczystości kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.
  5. W pierwszy czwartek miesiąca spowiedź od godziny 17.30 z nabożeństwem eucharystycznym o powołania kapłańskie o godz. 18.00.
  6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    + Jerzy Cieślik
    + Stanisław Macheta