Ogłoszenia Duszpasterskie: III Niedziela Wielkiego Postu

1. Z powodu epidemii koronawirusa odwołujemy wszystkie spotkania grup parafialnych. Salki będą zamknięte.
  2. Zostaje odwołana także kancelaria. W sprawach niecierpiących zwłoki możemy kontaktować się z Ks. Dyżurnym telefonicznie, w godzinach dotychczasowego urzędowania kancelarii.
  3. Msze i nabożeństwa odprawiamy w godzinach takich jak do tej pory.
  4. Dziś składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary.
  5. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.00. Za udział w nim można zyskać odpust zupełny.
  6. W zakrystii można nabyć Baranki Wielkanocne, z których dochód przeznaczony jest na Caritas.
  7. Nowenna przygotowującej nas od Uroczystość św. Józefa codzienne po wieczornej Mszy św.
  8. Odpust św. Józefa 19 marca. Msze św. o 6.30, 8.00 (nie ma Mszy o 7.00) oraz Suma o 18.30.
  9. Zapraszamy w każdy piątek na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dorosłych o 7.30 oraz o 17.45, dla dzieci o 16.30 a dla młodzieży o 20.00.Za udział w nich możemy zyskać odpust zupełny. Można go uzyskać również w piątki Wielkiego Postu za pobożne odmówienie po Komunii św. modlitwy Oto ja, o dobry i najsłodszy Jezu przed wizerunkiem Jezusa Ukrzyżowanego.
  10. Pielgrzymka planowana na 28 marca raczej zostanie odwołana, w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej.
  11. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Bronisława Mężyk
    + Franciszek Waksmundzki
    + Agnieszka Majda
    + Leokadia Kopeć
    + Ryszard Zimoń
    Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.