IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Prosimy, aby na Msze przychodziły tylko osoby, które mają zamówioną intencję. Prosimy osoby starsze i schorowane, aby nie wychodziły z domu, tylko łączyły się przez radio i telewizję.
  2. W liturgii Kościoła przypada w środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o 6.30, 8.00 i 18.30. Nie będzie Mszy św. o 7.00. Na Mszach Świętych o godz. 8.00 i 18.30 będzie można włączyć się w Duchową Adopcję dziecka poczętego. Polega ona na codziennym odmawianiu dziesiątki Różańca i specjalnej modlitwy w intencji dziecka zagrożonego aborcją. Deklarację możemy wziąć sprzed ołtarza św. Joanny. Wypełnioną przynosimy do kościoła.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali w kościele są odwołane. Zachęcamy do odprawiania Drogi Krzyżowej w piątek za pośrednictwem Radia Maryja o 15.00 lub Pierwszego Programu Polskiego Radia o 18.30. Gorzkie Żale transmituje Radio Maryja w niedzielę o 18.00.
  4. W kościele można indywidualnie odprawiać Drogę Krzyżową o 7.30 lub 17.30. Kościół będzie wtedy otwarty.
  5. Przez cały dzień otwarta jest Kaplica Adoracji. Zachęcamy do osobistej modlitwy.
  6. Prosimy o duchową łączność z kapłanami i siostrami o 20.30. Wtedy wspólnie odmawiamy Różaniec, transmitowany przez Internet. Prosimy wszystkich parafian o modlitwę Różańcową w rodzinach.
  7. Kancelaria zamknięta do odwołania. Możemy kontaktować się z Księdzem Dyżurnym przez telefon.
  8. Pielgrzymka do Lipnicy, Nowego Wiśnicza i Bochni zostaje odwołana.
  9. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    + Bronisław Kaszuba
    + Zbigniew Tatara
    + Maria Mazankiewicz
    + Józefa Kozioł
    Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.